HAKKIMIZDA

Hakkımızda

Şirketimiz 1997 Yılında ÜÇÜZLER İnş. Tekstil Oto. Gıda Ltd. Şti.Adıyla İzmir-Torbalı’da Kurulmuştur.1998 Yılı Ağustos Ayında Tire 1998 Yılı Kasım Ayında Selçuk Şubelerimiz Açılmıştır.Kurumumuz İlk Olarak Tekstil Sektöründe Faaliyet Göstermiş Daha Sonraki Dönemlerde İnşaat Sektöründe Başarılı projelere İmza Atmıştır.

İzmir ve Yalova’da 14 Yıllık Tecrübemizle İnşaa Ettiğimiz 38′e Yakın Apartman, 360 Daire ve 17 Dükkanımızla Müşterilerimize En Kaliteli Hizmeti Vermeyi Amaç Ediniyoruz. Siz Hayal Edin Biz Gerçekleştirelim parolasıyla Müşteri Memnuniyetini ilk Sırada Tutuyoruz. İnşaat Sektörüne Ağırlık Vermemiz Sebebiyle Tire ve Selçuktaki Şubelerimizi Kapatıp Torbalı’daki Şubemizde Tekstil Alanında Faaliyet Göstermeye Devam Ediyoruz.Daha Kaliteli Hizmet Vererek Daha Çok İnsanı Memnun Etmek Bütün Alanlarda Yaptığımız İşlerde Vazgeçilmez Kuralımızdır. Kalite, Güven, Memnuniyet ve Saygı ile İnşaat Sektöründe Yaptığımız İşlerin 5 Yıl Boyunca Garantisini Veriyoruz. İnsana Değer Vererek Yaptığımız İşlerde Daha Başarılı ve Saygın Olacağımıza İnanıyoruz. Siz hayal Edin Biz Gerçekleştirelim.

05.11.2010 Tarihi İtibari İle de Rent a Car Alanında Faaliyet Göstermeye Başlamış Bulunmaktayız. Türkiye Genelinde Firmalara Filo Araç Kiralama Hizmeti Sunmaktayız. Tecrübeli Personelimiz, Hızlı Çözümlerimizle Müşteri Memnuniyetini En Üst Düzeyde Tutmaya Çalışmaktayız. İhtiyacınız Olması Halinde Tarafınıza Fiyat Teklifi Göndermek İsteriz.

Bol Kazançlı ve İyi Günler Dileriz.

 

 

İNSAN

Üçüzler İnşaat için ‘insan’ en değerli varlıktır. Ulusal ve uluslararası iş süreçlerinde cinsiyet, dil, din, ırk ve siyasi görüş ayrılığı gözetilemez. Evrensel insan haklarına aykırı yaklaşımlar kabul edilemez. 
Üçüzler İnşaat’ın tüm çalışanları, niteliği sürekli arttırılan, sağlıklı ve güvenli bir ortamda çalışma güvencesi altındadır. Üçüzler, sıfır iş kazası hedefi ile çalışır.

 

İŞ 

Üçüzler İnşaat tüm iş süreçlerinde iş etiği doğrultusunda hareket ederek güvenilir, dürüst, tutarlı ve adil olmayı benimsemiştir.Kaliteden ödün verilemez. Yapılan iş, yapılabilecek en iyi şekilde gerçekleştirilir. 

 

TOPLUM 
 

Üçüzler İnşaat için topluma katkı sağlamak bir ‘proje’ değil, var olma anlayışıdır. Tüm yatırım süreçlerinin sürdürülebilir olması hedeflenir. Üçüzler ; toplumsal paydaşları için ekonomik, kültürel ve toplumsal kalkınmayı desteklemeyi amaçlar.

 

ÇEVRE
 

Üçüzler İnşaat çevreye saygı duyar. Bu saygının gerekliliği olarak Üçüzler İnşaat'ın çevreye verdiği etki ölçümlenir. Olumsuz etkilerin en aza indirgenmesi için çaba gösterilir. Çalışanlar ve paydaşlar doğal kaynakların korunması ve geri dönüşümün artırılması için teşvik edilir.